MuraTuba
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


- Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii. -
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3 Song Il Gook Snow3

 

  Song Il Gook

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 22:42



Song Il Gook

 Song Il Gook 2465330

Profil

Nume: 송일국 / Song Il Gook (Song Il Guk)
Profesie: Actor şi model
Data naşterii: 1971-octombrie-01
Înălţime: 185cm
Greutate: 80 kg
Zodie: Balanta

Seriale

Fermentation Family (jTBC, 2011)
Crime Squad (KBS2, 2011)
A Man Called God (MBC, 2010)
The Kingdom of The Winds (KBS2, 2008)
Lobbyist (SBS, 2007)
Jumong (MBC, 2006)
Sea God (KBS2, 2004)
Terms of Endearment (KBS, 2004)
People of the Water Flower Village (MBC 2004)
Desert Spring (MBC, 2003)
Bodyguard (KBS2, 2003)
Album of Life (KBS1, 2002)
Royal Story (KBS2 2002)
Hard Love (KBS2 2002)
All About Eve (MBC, 2001, cameo)
Into the Sunlight (MBC, 1999)


Filme

The Art of Seduction (2005)
Red Eye (2004)


Premii

2009 Asia Model Festival Award

2008 KBS Drama Award: Cel mai bun actor Kingdom of The Winds

2008 KBS Drama Award: cel mai bun cuplu cu Choi Jung Won pentruKingdom of The Winds

2006 Korean Broadcasting Producers Award: cel mai bun actor al anului pentru Jumong

2006 MBC Golden Actor Award penrtu Jumong

2006 MBC Drama Award: pentru Jumong

2006 MBC Drama Award: preniu de excelenta pentru Jumong

2005 KBS Drama Award: cel mai popular actor pentru Emperor of the Sea

2005 KBS Drama Award: cel mai bun actor pentru Emperor of the Sea

2005 KBS Drama Award: cel mai bun cuplu cu Soo Ae pentru Emperor of the Sea

2002 KBS Drama Award: cel mai bun actor nou pentru Album of Life

 Song Il Gook E4b4660b7230c8eb6e5c2744a1d2d3c8_large
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 22:48

 Song Il Gook 4660776537_b2a12abacd_b

 Song Il Gook 4716613972_3490202932_o Song Il Gook 4687830041_ac347e2b9a Song Il Gook 59064193 Song Il Gook 68306330
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 22:52


Jumong

 Song Il Gook 4718424895_c865c746d0_o Song Il Gook 4713045192_5f25597a65_o Song Il Gook 4713045206_75c28e27be_o Song Il Gook 4718425139_fdee4aa0dd_o Song Il Gook 4712405673_69cf700b59_o
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 22:59




 Song Il Gook 4712827976_bd60804091_o

 Song Il Gook 421290_358699744214233_982190098_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:00

 Song Il Gook 5202803d5b69f17d0b55020cf15177ad_large

 Song Il Gook Photo109040
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:01

 Song Il Gook SongIlGook_036_aManCalledGod
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:04



2009 Asia Model Festival Award:


 Song Il Gook 4718561630_3240a17402_o


 Song Il Gook 4718561578_0c829c4942_o
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:06



2008 KBS Drama Award: Cel mai bun actor Kingdom of The Winds

 Song Il Gook 4718561934_9251b9f217_o


Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:07



2008 KBS Drama Award: cel mai bun cuplu cu Choi Jung Won pentru Kingdom of The Winds

 Song Il Gook 4718561814_e4dcaf62c2_o


Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:09

 Song Il Gook 4718857264_b43b9b22d1_o Song Il Gook 4718209995_e5861e82f4_o Song Il Gook 4718563860_26c62b25cd_o Song Il Gook 4718857208_e65ddc7104_o
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:12


Kingdom of the Wind – 2008-2009

 Song Il Gook 4683001891_36b6db0aec_o Song Il Gook 4718424335_4ab2ffa5c4_o Song Il Gook 4670005527_b4c94f93a7_o Song Il Gook 4670005517_d5bd4c6c4e_o


Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:14



Emperor of the Sea

 Song Il Gook 4718424269_fe04c7ab29_o Song Il Gook 4670614896_aa406e1fea_b
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:17

 Song Il Gook 42815102 Song Il Gook 530890_371821122902095_437609692_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:25



Jumong-Song Il-Gook Interviu


Î: Dupa ce ai jucat in populara drama , JuMong, ce urmeaza?
A: In prezent, filmam pentru “Lobbyist”.Cu câteva zile în urmă, am terminat de filmat în America, şi în Coreea unde am avut câteva cadre de luat.

Î: În Lobbyist ce rol ai?

A: Eu joc rolul lui Halley, nu este un nume uşor de înţeles, e Harry
(Reporterul rade). Harry a avut o copilărie nefericită şi, cand el a crescut, a devenit un broker de arme.

Q: Ai avut o întâlnire la nivel mondial cu fanii? Cum a fost?
R: Nu au fost fani coreeni, m-am simţit timid. A fost un loc străin şi a fost un pic cam greu şi ciudat.

Î: Înainte de JuMong, ai jucat, de asemenea, o mare parte din HaeSin? Co-star-ul Han Jae Seok fost acolo?
R: Sa va spun adevărul, doi oameni au fost candidaţi să joace Yeum Jang în HaeSin. Acesta a fost oferit iniţial pentru el(han jae seok) … dar din cauza unor circumstanţe, mi sa dat mie rolul. În acest timp, tocmai am terminat cu Aejung şi un senior a recomandat numele meu să joc acel rol, deoarece a fost o provocare şi putea oferi o şansă pentru mine. Dar cu JuMong, cred că am fost destinat să joc acest rol.

Q: HaeSin şi JuMong sunt drame istorice. Ambele roluri au fost grele şi destul de asemănătoare, sau a fost vreo diferenţă?
A: Ambele serii au fost extreme. Diferenţa? În HaeSin, am fost rău pe tot parcursul dramei şi are o legătură cu viaţa mea reală. Oh, a fost o glumă clar (el a râs). Dar astăzi, comparativ cu JuMong ,serios, exista o mare diferenta. Sunt rău în HaeSin şi eu sunt bun în JuMong.

Î: Si aspectul?
R: Depinde de scena, şi machiaj (râde). În JuMong, dialogul a fost mult mai serios şi mai în profund … Am avut mult de memorat şi de rostit pentru a parea cat mai real … Am avut o presiune mai mare cu HaeSin, cuvintele, pronuntia, dialogul, acesta a avut cu, uneori, cuvinte cu care nu am fost familiarizat… am avut, de asemenea, un moment greu:trebuia sa port vesta într-o armură in mijlocul verii, în cele din urmă m-am folosit de ea, şi JuMong, a fost un proiect potrivit pentru mine şi cred că a fost destinul meu să fiu JuMong pe ecran …

I: Destinul tau? După ce te-ai decis sa accepti rolul lui JuMong, ai fost conştient de faptul că numele în sine înseamnă “expertiza cu arcul şi săgeata”?
R: Da. Rolul nu a fost ceva la care sa nu pot spune nu, ceva ce nu pot ignora .. a fost un plan … Faptul că portretizezi rolul unui erou este deja ceva ce nu poti uita. Indiferent de ceea ce faceam, rolul trebuia mereu sa fie conectat la mine şi trebuie să rămână mereu în mine. Am cumpărat propriul meu arc si l-am folosit chiar şi în timpul filmarilor si a sedintelor foto. Nu a fost greu. În plus, numele meu înseamnă “Ţara” şi ziua mea cade pe 01 octombrie, in Coreea fiind Ziua Nationala Militara. Mama şi bunicul patern au fost colaboratori mari pentru ţară .. JuMong cumva, are ceva în ceea ce priveşte strămoşii mei, sânge şi istorie …, care este, probabil, mai mult decât un destin.

Î: Cum reactioneaza mama ta acum că esti la un nivel mult mai mare ca si actor?
A: Mama mea mereu lauda cu realizările mele. Când am primit rolul din HaeSin, m-am gândit că ar fi greu să ma descurc cu JuMong, … dar nu, nu a fost, deşi au existat scene unde mi-a fost foarte dificil, dar după realizarea lor,al scenelor ai un sentiment fericit , ca ai reusit … Au existat multe cazuri în care am avut de facut „plimbari”pe cal ca în HaeSin … În ceea ce priveşte manipularea arcului şi a săgetii, de dragul rolului lui JuMong, m-am pregătit pentru asta.

Î: A existat vreo dificultate in JuMong?
A: La echitatie eram pe cal si in vale,si trebuia sa trag si cu arcul. Au fost multe cascadorii periculoase, şi scene de acţiune la momentul potrivit, dar din fericire, am reuşit să termin aceste scene în condiţii de siguranţă. În timpul scenei cu arcul şi săgeata cand am fost pus in dificultateadea fi legat la ochi, a fost un mare hit!

Q: Când spui JuMong, sensul este în mod clar ” arcul si sageata”, dar ….
A: De fapt,sunt hit-uri pentru această marcă. Nu a fost uşor, dar pentru că am învăţat această abilitate şi a avut ceva experienta cu ea în trecut, rezultatul acesteia a fost eficace … Am avut două tipuri de arcuri. Unul a fost de 45 kg pentru atacuri la distanţă, iar celălalt a fost de 25 kg, utilizat pentru a avea o pauză. În timp ce ai scopul de a marca la tinta, trebuie să iei pauză pentru un moment, sunt cele grele cu adevărat necesare? (Zâmbeşte). În timp ce trageam cu arcul greu braţele mele tremurau, si nu era bine pentru ca JuMong nu ar fi facut asa.

Î: Legat la ochi ai lovit intradevar un ochi de taur?
A: (se uită timid) Asta a fost un accident simplu.

Q: Ai fost rănit în unele scene de acţiune. Ne puteţi spune mai departe?
A: Am avut o mică rană, am fost fericit că nu a fost mare şi mai periculoasă. Au existat mai multe cazuri în care am avut grad de prejudiciu. Odată în timp ce eram pe cal, si o luase la goana, calul a căzut, şi-am cazut si eu odata cu el. Piciorul meu a fost în spatele calului. În JuMong, călărie a fost necesara. Am mai avut , de asemenea, o ocazie sa urc pe cal si sa cad.. S-a întâmplat şi un lucru bun, calul vine in spatele meu, asa ca am lucrat în condiţii de siguranţă, bine, a fost infricosator …

Q: Cand l-ai jucat pe JuMong tanar, ai avut parte de îndepărtarea părului şi de vindecare a mustatii?
A: A fost, de asemenea, ciudat, deoarece actrita care a jucat-o pe mama mea ar trebui să fie mai în vârstă decât mine, dar să spun adevărul, ea este aceeasi varsta cu mine (rade). Eu a trebuit să merg la un dermatolog pentru îndepărtarea părului şi procesul de vindecare. Am decis să facem acest lucru pentru a fi realist … De la filmare a fost mult timp, a trebiut sa indur îndepărtarea părului şi vindecare 3 sau 4 ori pe care le faceam cand crestea parului meu. Am devenit chel aici, şi acolo (râde)

Î: Au fost alte scene mai dificile în timpul filmarii?
A: Am tendinţa de a uita ceva imediat .. dar am un caracter foarte optimist. Scena cu moartea a fost un pic dura. Am fost la filmari de o noapte în mijlocul iernii, care a fost într-adevăr ca un iad. Şi am terminat de filmat la aproximativ 4 dimineaţa. M-am simţit somnoros, şi îngheţat… Am avut de purtat o multime de haine. Eu ar trebui sa pretind nu am avut frisoane…stilistul meu a numit-o sinucidere. În timpul filmarilor vara, mi-au dat să port 3-4 kimono-uri. A fost cald, serios, foarte fierbinte. Dar sincer, scena a mers bine. După ce ai terminat o scenă dificilă, simti ceva in corpul tau, te simti epuizat, dar chiar nu contează, pentru că ceea ce este important este că aţi realizat ceva, ştiind asta va lăsa o impresie placuta.Î: Ce zici despre actorul care l-a jucat tatăl tău?
A: doi actori care au jucat rolul de tatăiar pentru mine sunt actori seniori asa doresc să devin eu în viitor ..

Q: Ai avut un CM (comercial) pe care l-ai audiţionat mai devreme în trecut?
A: Da! A fost o oportunitate pentru mine CM. Am fost fericit să fiu în măsură să treac într-o auditie un anumit CM. Când am mers la locul de fotografiere real, a fost ciudat.

Î: Ce este acest CM?
A: un CM este o companie de asigurari. Locul de filmare a fost fotografiat pe zona de vest a Coreei. Atmosfera a fost ca un deşert, un soare arzător mijlocul verii, a fost foarte cald. Au fost aproximativ câteva sute de oameni in jur. Apoi, există, de asemenea, a fost o scenă în care oamenii s-au aruncat pe praf de ciment, utilizând un ventilator electric … a fost greu. Dar din moment ce sunt un tip sportiv, aerul nu a fost prea rău.

Î: Cand ai primit vestea prelungirii dramei JuMong a fost foarte impresionant sa auzim ca ai luat în considerare starea personalului.
R: Când se extinde o serie, singurii care ar beneficia sunt actorii ei înşişi. Dar există şi alte persoane care au luat parte în serie, care a suferit greutăţi în timpul întregii filmari. Ei nu ar fi profituri mai multe, aşa că am refuzat extensia.

Q: Ai primit un bonus din partea conducerii pentru succesul tau?
A: (roşeste) Personalul a primit bonus (zâmbeşte).

Î: Femeia puternică, care a apărut în JuMong , So Seo-No ai fost atras de ea?
A: (se gandeste) Omul care credeţi că sunt poate fi atras de o femeie dură.

Q: Ce e ideal pentru dvs.?
A:Ce sa fie ideal? (roseste din nou)

Q: În interviul trecut, aţi spus că aţi fost atras de o femeie care o tratează şi respectă mama ta ?
R: Răspunsul este sigur (râde). Nu, eu sunt atras de femeiile minunate. Eu consider, de asemenea,ca femeile inteligentesunt la fel ca un scriitor celebru. Cultura nu este suficienta pentru mine, nu contează pentru mine, dar probabil cu timpul va fi (râde).

Î: Aţi jucat în două perioade istorice, in filme ,purtarea anumite tipuri de costume, cum a fost?
A: armura a fost foarte grea. Am filmat opt ore, dar a trebuit să aşteptam rândul nostru pentru a trage două ore. A trebuit să punem armura, apoi sa o scoatem, şi a durat o mulţime de timp … armura cântărea aproximativ 10 kg. De asemenea, a trebuit să purtam un instrument la gât de protecţie, care a fost foarte dificil şi inconfortabil. Daca era mijlocul verii şi vă puteţi imagina doar cum e purtand haine grele sub soare. Au fost momente în care care am vrut să le rupem (râde). Am avut un moment greu, aşa că am nevoie de o asistenţă şi am stat în camera de odihnă timp de două ore. Personalul a trebuit să aştepte pentru mine, dar cele două ore pe care au trebuit să aştepte pentru mine nu este o scuză pentru toată lumea. Nu vroiam ca oamenii sa aşteapte pentru mine.

Î: Am auzit că ai o pasiune: fotografie şi videografie?
A: Da. Am achiziţiont întotdeauna cea mai recentă tehnologie de pe gadget-uri. Fac comanda pe calculatorul meu personal un calculator super. Am asamblat PC-ul meu propriu şi am navigt pe internet pentru a cauta imagini interesante. Asta a fost atunci când am început să am un interes în fotografie… Interesul meu creste si am o camera mica pentru majoritatea camerelor modernizate de înaltă tehnologie. În prezent am folosi un DSLR, (aparat de fotografiat digital single lens reflex).

Q: Eşti conştient de faptul că oamenii spun ca esti răutăcios?
R:Tu ce crezi? Exista momente cand ma duc prea departe. Îmi place tachinarea. Sunt o persoană vesela. Plang de asemenea. Corpul meu este mare, eu sunt inalt si cand nu spun nimic, , trebuie să te pregătesti să fii speriat (râde). În timpul filmarilor, eu sunt glumetul, toată lumea stie şi devine un obicei de a ne juca.

Q: S-a schimbat viata ta dupa ce ai terminat filmarea JuMong? Fie ca si actor sau ca o persoană obişnuită?
A: (a devenit timid) Viata mea s-a schimbat pentru o vreme. Ca si persoană, numele tau este cunoscut in lume!. Acesta nu este un simplu joc iar cea mai mare parte a unui erou bine-cunoscute trebuie să îndeplinească aşteptările lor … Nu vreau să-i dezamăgesc şi cred că am luat o bună din portretizarea lui JuMong din cauza feedback-ului pozitiv pe care il primesc. Au fost unele feedback-uri rele, dar nu poţi mulţumi pe toată lumea…

Î: Ţi-ai pierdut intimitatea ta după asta?
A: Da. Este dificil, deoarece eu sunt o persoană curioasă. Dacă îmi place ceva, vreau intru in magazin pentru o vreme, dar din moment ce eu sunt uşor de recunoscut…. nu iti poţi ascunde faţa şi oamenii vin la tine şi asta ecasi cum ti-ai pierdut intimitatea. Sunt responsabil pentru toate actiunile mele, nu poţi face ceva ca toata lumea va afla mai târziu. E ca si cum ochii lor sunt lipiti pe tine tot timpul. Este un pic cam greu, dar eu nu regret nimic.

Q: Când aţi terminat JuMong, ai fost considerat un actor naţional. A făcut acest supliment de presiune?
A: Eu, un actor naţional? Cum? (Se facuse roşu până la lobul urechii).

Î: Cum vorbesti, comportamentul tău, atenţia este numai pe tine?
A: Intrarea într-o nouă muncă in”Lobbyist”, unde oamenii vor şti mai mult de mine, se adaugă presiune Sper că voi fi în măsură să îndeplinesc aşteptările lor, nu pot să înţeleg întotdeauna ceea ce se spune chiar în timpul filmarilor… mulţi oameni vorbesc cu mine…

Î: Caracterul real al lui Song Il Gook?
A: Vorbind despre mine, nu este greu sa devin eu. Există momente cand cred că sunt o persoană diferită, bazată pe caracterele pecare le joc … dar nu, nu este greu să fiu eu.

Q: Primesti o atenţie deosebită de la oameni, de exemplu atunci când te duci afară, într-un magazin?
A: Sunt momente când la restaurant, pe parcurs devine o cantitate mare de mancare ca în cazul în care eu sunt lacom (râde), astfel îcand oamenii cand vad cantitatea mare de alimente, zic, “Cum poate mânca atat?” Şi persoane aflate în apropiere se va uita la tine si nu poti manca doar pentru ca se uita la modul în care veţi mânca şi i sa dovedit a fi o conştiinţă un pic cam ..

Q: Bei băuturi alcoolice?
A: Eu nu beau bauturi tari. Există situaţii în care am fost invitat si am baut, cel puţin o dată sau de două ori pe an. Cu managerul meu, este vorba despre două ori într-o lună, doar că, uneori, el refuză din cauza programului incarcat. E o scuză. Chiar şi acum, el are aceeasi scuza (manager izbucni în râs). Dacă deveniţi neglijent, te uiti în oglindă, şi vedeţi-vă într-o vedere laterală şi iti vei vedea burtica, te ingrasi.

Q: Te ingrasi uşor, că am auzit că ai încercat acesta întreţinere cu somatype?
A: Îmi place carnea … dar pentru a avea un corp frumos, trebuie să o elimin.

Q: Esti atletic,ai facut greseli..? cât de mândru eşti de ceea ce faci?
A: Sincer eu nu sunt deosebit de mândru ….. Îmi place patinaj pe role şi ciclism montan, motociclism şi mai multe. Am incercat diferite tipuri de sport. Alerg, deşi un curs complet este neobişnuit, am apărut în conferinţă la maraton, şi eu pot să spun nu sunt cel mai bun

Q: Sunteti vicepreşedinte pentru Triathlon Association? Dar cu câteva zile în urmă, aţi terminat de filmat în America,
pentru seria de “lobby”, aţi participat la ASTC?
A: Am fost în imposibilitatea de a participa la deschiderea 2006 Vigilia din cauza conflictelor pentru a programa în timp ce filmam JuMong. Dar acum, am participat in acest an. Am fost în America, a fost greu, am avut de participat la tragere si apoi la pregătire ca de obicei ..

Î: Cu programul dvs. ocupat, ai fost în măsură să participi la conferinţă. Cred ca ai avut într-adevăr meritul de a intra evenimentul triatlon …
A: Pentru că, fiind vicepreşedinte al Asociaţiei, este adecvat să particip. (Râde). Serios, triatlon este un concurs extrem de dificil. Unii au crezut ca maratonul a fost uşor pentru mine … nu! este foarte greu. Deci, ca ceea ce aţi cerut anterior, bauturi, nu este cu sanatos pentru mine. Sportul este hobby-ul meu.Mama mea este consilier meu.

Q: iti plac artele plastice, şi acum că ai posibilitatea de a deveni un interpret, crezi că a fost acesta destinul tău?
R: Mulţi oameni au dorinţa de a fi un actor.. pentru a fi un performer, este ceva care o dezvoltă. Imi place sa desenez, dar nu doar de desen. Nu vreau o simplă;. Arte Plastice nu am învăţat în universităţi coreeane, aşa că am studiat în America. Dar FMI ( crizei economice) a fost o problema, (rade), astfel încât a trebuit să ma întorc acasă. Când m-am întors acasă, viaţa mea a fost instabila. Am devenit şoferul mamei mele, o zi, cineva mi-a spus că aş putea a fi un actor cu frumusetea mea … asa ca am aplicat pentru un test, şi am trecut. Nimeni nu ştia că am luat testul.

Î: Vrei să spui, ai ascuns chiar de mama ta?
A: Da. Primul meu test a fost “încrederea în sine ” pe care l-am trecut, şi apoi altul, apoi altul. De asemenea, am avut o actriţă în vârstă cu mine, că a fost într-o imagine MBC. M-am intimidat cu actrita senior,si am uitat toata replica mea. Nu a fost nici o scuză, am uitat complet tot dialogul. Aşa că am fost tăiat, şi m-am uitat la script. Testul talentului î-responsabil a fost acolo şi mi-a spus să nu ma uit la persoana din faţa mea, şi să nu fiu intimidat. În plus, un începător ca mine avea nevoie de o anumită sumă de supraveghere. Când făceam auditii, nimeni nu stia cine am fost sau care părinţii mei au fost la auditie Am vrut să trec din cauza talentul meu şi nu din cauza mamei mele. Aşa că am decis să nu dezvălui nimănui.

Î: mama ta s-a opus deciziei dvs. de a deveni un actor?
A: În primul rând, acesta a început în secret, fără ca cineva să ştie … Mama mea a facut performante ca un artist dub, precum şi piese de teatru în timpul anilor de liceu. Ea este considerată ca fiind un interpret veteran. Este ca un profesor renumit de orientare pentru a face un nou membru. Mama mea are ca mândrie multa, dacă ma faceam un prost, se reflecta asupra ei, aşa că am avut intenţiile de a ascunde şi planurile mele.

I: În Coreea, sunt întotdeauna urmarite, acţiunile tale. sunt luate bine in grijă?
R: Când eram mic, ma jucam cu orice. Mama mea mereu mi-a spus până acum că, atunci când eu sunt în afara casei, să acord o atenţie la comportamentul meu, şi de a fi mereu umil. Acesta este modul în care am fost crescut.

Î:Ai fost rau in copilarie?
A: Sunt calm …si nu eram bun la scoala.. (râde).

Q: In viitor, cum iti doresti să fii amintit, ca un interpret?
A: (se gandeste pentru un timp) Aş dori să fiu amintit ca un interpret respectabil.



 Song Il Gook SongIl-guk_familyphoto.jpg2

Familia


Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:42



 Song Il Gook A-man-called-god-posters-2

 Song Il Gook A-man-called-god-posters-4

Postere ptr filmul A Man Called God




Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:48

 Song Il Gook 18622_376189782465229_1663876977_n

SIK a participat in China la programul lui Kim Jang Hoon de plantare a 12.000 de puieti in zone amenintate de desetrtificare in Mongolia si China;

 Song Il Gook 400242_375435582540649_1172088000_n

 Song Il Gook 60725_375434992540708_312635979_n

 Song Il Gook 599811_375434882540719_629711323_n

Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:51

 Song Il Gook 12723_368124419938432_1104843977_n Song Il Gook 487524_367067546710786_1482891206_n Song Il Gook 269871_367067526710788_424101627_n Song Il Gook 543288_367067503377457_579908252_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:53

 Song Il Gook 559423_367067483377459_491630333_n Song Il Gook 548449_367067470044127_1731178527_n Song Il Gook 247345_367067446710796_1250092355_n Song Il Gook 560798_367067436710797_1389332108_n Song Il Gook 550607_367067420044132_2053095938_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:54

 Song Il Gook 549152_370062046411336_93294630_n Song Il Gook 319063_370061876411353_1663786401_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Noi 11 2012, 23:58

 Song Il Gook 2802568
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMier Noi 14 2012, 16:56

 Song Il Gook 8182496710_f6a27e09fd_o Song Il Gook 8182459231_ab93a00d7f_o

Beautiful official BD/FM pictures from GeNtLe /
14-Oct-2012

Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMier Noi 14 2012, 16:57

 Song Il Gook 8182459119_154ff71cac_o
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMier Noi 14 2012, 16:59

 Song Il Gook 8182458973_b9e8cedd0b_o

Exquisite art of a bird and 3 eggs, a gift from Iran.


 Song Il Gook 8182458785_4d612f1694_o

 Song Il Gook 8182458691_55b560b50e_o Song Il Gook 8182458557_86a32dd876_o Song Il Gook 8182495580_4ca5693b5c_o

Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMier Noi 14 2012, 17:00

 Song Il Gook 8182457827_2e9b02868a_o

3 lucky fans.

Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyJoi Noi 15 2012, 14:18

 Song Il Gook Songilkook

Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyJoi Noi 15 2012, 23:41

 Song Il Gook 540454_443184082388311_1557918983_n Song Il Gook 603377_442832959090090_1927391153_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyVin Noi 16 2012, 23:10

 Song Il Gook Portret-5
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyVin Noi 16 2012, 23:12

 Song Il Gook 45bb425f Song Il Gook Pirat Song Il Gook Pirat2 Song Il Gook 1AZd3-14k
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyJoi Noi 22 2012, 23:53

 Song Il Gook 311194_483527008354018_1968925676_n

 Song Il Gook 604092_484297198276999_1513908368_n

 Song Il Gook Jum40

 Song Il Gook Jum39

 Song Il Gook Songprof

 Song Il Gook 525141_161191064025631_835436790_n

 Song Il Gook 562105_308578362559705_1200399623_n

 Song Il Gook 546879_476001642439888_1199640500_n

Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMar Noi 27 2012, 00:43

 Song Il Gook 8207199183_ebff35ece1_z

Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMar Noi 27 2012, 00:44

 Song Il Gook 8160452390_8625eb0be8_o Song Il Gook 8160452326_00b4fe829e_o
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyVin Noi 30 2012, 21:24

 Song Il Gook 8160453176_d98d94c01c_o

 Song Il Gook 8160453230_5de9e6bfd8_o

 Song Il Gook 8160452948_e0fcd0cf67_o

 Song Il Gook 8160453128_98da8d5490_o

2007 on Jumong set

Photos by marszzang.


Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyVin Noi 30 2012, 21:25

 Song Il Gook 8160418477_e1fb74b809_o

 Song Il Gook 8160418777_879c23ffbb_o
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyVin Noi 30 2012, 21:27

 Song Il Gook 8160453340_f39c4e6270_o

 Song Il Gook 8160453596_548b4aac97_o

Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyVin Noi 30 2012, 21:28

 Song Il Gook Jum33 Song Il Gook Jum49 Song Il Gook Jum44 Song Il Gook Jum34
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMier Dec 05 2012, 22:01

 Song Il Gook 8225057676_4cd4dcbf1f_o Song Il Gook 8223983345_47deaf9713_o
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMier Dec 05 2012, 22:02

 Song Il Gook 8225057564_dc22b7d970_o Song Il Gook 8223983873_fd6380f1e8_o
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyMier Dec 05 2012, 22:04

 Song Il Gook 529863_269005089850366_357840520_n Song Il Gook 382009_465685416816320_86422272_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyJoi Dec 13 2012, 23:53

 Song Il Gook 427576_353806227992764_87516762_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyJoi Dec 13 2012, 23:54

 Song Il Gook M1 Song Il Gook 430854_505299659509804_538135565_n Song Il Gook 522568_505299802843123_1976113852_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyJoi Dec 13 2012, 23:56

 Song Il Gook 12268_505299876176449_2067791992_n Song Il Gook 18197_505299886176448_1837022177_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyJoi Dec 13 2012, 23:56

 Song Il Gook 1AZd3-14P
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyJoi Dec 13 2012, 23:58

 Song Il Gook 188539_485384861501566_1185495506_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Dec 23 2012, 23:39

 Song Il Gook 752975451
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Dec 23 2012, 23:40

 Song Il Gook 722831891
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptyDum Dec 23 2012, 23:41

 Song Il Gook 620927641
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptySam Ian 12 2013, 23:43

 Song Il Gook 184528_399231130161094_1397592596_n
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptySam Feb 02 2013, 18:36

 Song Il Gook PYH2013013113210001300_P2
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptySam Feb 02 2013, 18:39

 Song Il Gook PYH2013013113440001300_P2_59_20130131195728

 Song Il Gook PYH2013013113220001300_P2_59_20130131195811
Sus In jos
elena50
Administrator Special
Administrator Special
elena50


Mesaje : 42976
Localizare : Romania

 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook EmptySam Feb 02 2013, 18:41

 Song Il Gook 2013131194545o400pho_T5_39274

 Song Il Gook 130131_510a4981d93cc

Star-studded dinner for Aung San Suu Kyi

 Song Il Gook 20130201000656_0
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Song Il Gook Empty
MesajSubiect: Re: Song Il Gook    Song Il Gook Empty

Sus In jos
 
Song Il Gook
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
»  Song Hye Kyo
» Song Joong Ki

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MuraTuba :: Seriale Coreene :: Actori coreeni-
Mergi direct la: